Zespół Lekarzy Specjalistów MEDICA
ul. 3 Maja 3, 08-110 Siedlce
tel. 25 644 74 00
Zespół Chirurgii Jednego Dnia MEDICA
ul. Brzeska 131, 08-110 Siedlce
tel. 25 644 74 00
Zadzwoń i zapisz się na wizytę
tel. 25 644 74 00

  Poradnia alergologiczna

 lek. med. Ratyński Robert
 lek. med. Orchowska Joanna

Zapisy na wizty w ramach NFZ są prowadzone z godnie z obowiązującymi przepisami,odbywa sie to poprzez zapisanie pacjenta w kolejkę oczekujących. Prowadzenie takiej listy jest obowiązkiem ustawowym, może odbywać się telefonicznie, osobiście w rejestracjii przychodni bądź przez osoby trzecie. Głównym celem prowadzenia rejestru jest zapewnienie Państwu równego, sprawiedliwego, niedyskryminującego i przejrzystego dostępu do świadczeń opieki zdrowotnej. Ważne jest, żeby przyjęcia odbywały się zgodnie z kolejnością wpisów na liście oczekujących, a przyspieszenie przez przesunięcie na liście było spowodowane wyłącznie względami medycznymi. 

 Jak przygotować się do wizyty w Poradni?   

Na wizytę w Poradni należy przynieść, skierowanie wyniki dotychczas wykonanych badań, karty informacyjne z ewentualnych pobytów w szpitalu oraz informacje o zażywanych lekach wraz z ich dawkami. Proszę pamiętać również o zabraniu ze sobą dokumentu z nr PESEL , który jest potrzebny do weryfikacji ubezpieczenia w systemie e-WUŚ niezbędnego do wystawienia refundowanych recept. 

Odwołanie lub zmiana terminu wizyty:

Jeżeli nie będą Państwo mogli przyjść na umówioną wizytę, uprzejmie prosimy o skontaktowanie się z nami w celu odwołania lub zmiany terminu wizyty. Pozwoli to lepiej zorganizować pracę w Poradni i skrócić czas oczekiwania innych pacjentów na przyjęcie przez lekarza, a Państwu pomoże uzyskać możliwie najszybszy, nowy termin wizyty.

Wizytę można przełożyć lub odwołać:  

telefonicznie, dzwoniąc do rejestracji: tel. 25 644 74 00
wysyłając e-mail na adres: rejestracja@medica.siedlce.pl
wypełniając formularz kontaktowy