Lekarze \ Neurologia \ dr n. med. Czerska Monika
ul. 3 Maja 3, 08-110 Siedlce
ul. Brzeska 131, 08-110 Siedlce
dr n. med. Czerska Monika

dr n. med. Czerska Monika

Specjalista z zakresu neurologii, balneologii i medycyny fizykalnej.

Monika Czerska – absolwentka Akademii Medycznej w Białymstoku. Doświadczenie zdobywała pracując w Oddziale Neurologii MSzW w Siedlcach, a w 2009 r. zdała egzamin specjalizacyjny z neurologii.
Doskonaliła wiedzę w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, gdzie z wyróżnieniem obroniła doktorat.
Jednocześnie poszerzała umiejętności samodzielnego wykonywania badań ultrasonografii dopplerowskiej tętnic wewnątrz i zewnątrz czaszkowych, tętnic i żył kończyn, usg stawów uzyskując certyfikaty Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego. Posiada także odpowiednie kwalifikacje do wykonywania badań elektroencelograficznych.
W 2019 r. zakończyła specjalizację z balneologii i medycyny fizykalnej. Wiedza, jaką zdobyła podczas stażu w Oddziałach Rehabilitacji oraz w Sanatoriach, w tym w Domu Zdrojowym w Ciechocinku, pozwoliły zwiększyć możliwości pomocy choremu Pacjentowi.
W trakcie studiów podyplomowych zainteresowała się medycyną przeciwstarzeniową, podnosząc kwalifikacje jako lekarz medycyny estetycznej, pozyskała szereg certyfikatów uprawniających do wykonywania zabiegów z użyciem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego, kolagenu, osocza bogatopłytkowego i czynników wzrostu. Obecnie koncentruje się na medycynie bólu i mechanizmach jego hamowania przy zastosowaniu metod nieinwazyjnych i inwazyjnych (m.in. neurolizy, blokady) w znoszeniu bólu ostrego, przewlekłego i neuropatycznego.

Rejestracja 25 644 74 00