Szpital \ Oddziały Specjalistyczne \ Oddział Ortopedyczny

Oddział Ortopedyczny

ul. Brzeska 131, 08-110 Siedlce

Dział medycyny zajmującym się diagnostyką i leczeniem zachowawczym lub operacyjnym chorób oraz urazów narządu ruchu: uszkodzonych kości i stawów, ścięgien, więzadeł i mięśni.
Znakomitą większość zabiegów ortopedycznych wykonujemy nowoczesnymi metodami. Metody te w połączeniu z dużymi umiejętnościami lekarzy dają bardzo dobre efekty leczenia, a pacjenci mają dużo lepsze samopoczucie po operacjach, które nie wymagają długiego pozostawania w szpitalu.
Wysokiej klasy sprzęt medyczny, profesjonalna opieka, gwarantują wysoki poziom usług oraz odpowiednie warunki pobytu w czasie leczenia. Zapewnia pacjentom wyjątkowy komfort zarówno podczas przygotowania do zabiegu, jak i po jego przeprowadzeniu.
Artroskopia stawów jest małoinwazyjną metodą leczenia. Do głównych zalet tej metody należą mniej widoczne blizny po zabiegu, niż w przypadku tradycyjnej operacji otwartej, ryzyko infekcji jest mniejsze, jest to również metoda mniej obciążająca stawy i wymagająca krótszej rekonwalescencji. Do wykonywanych zabiegów wykorzystywane są najnowsze techniki ortopedyczne z zastosowaniem nowoczesnych torów wizyjnych, narzędzi oraz implantów.

Specjalizujemy się w :
• artroskopiach barku (naprawa stożka rotatorów, plastyka niestabilności stawu, naderwanie bicepsa, leczenie schorzeń stawu barkowo-obojczykowego)
• artroskopiach stawu kolanowego (uszkodzenia chrzęstne, więzadeł, łąkotek, nawykowe zwichnięcia rzepki),
• operacyjne leczenie choroby Dupuytrena,
• wycięcie ganglionów,
• operacyjne leczenie zespołu cieśni kanału nadgarstka,
• palec trzaskający.

 

Rejestracja 25 644 74 00