Lekarze \ Pediatria \ lek. Pałdyna Bartosz
ul. 3 Maja 3, 08-110 Siedlce
ul. Brzeska 131, 08-110 Siedlce
lek. Pałdyna Bartosz

lek. Pałdyna Bartosz

Specjalista w zakresie pediatrii.
W trakcie specjalizacji z alergologii.

Do moich szczególnych zainteresowań należy alergologia oraz choroby układu oddechowego. Kompleksowo prowadzę proces diagnostyczny i leczniczy dzieci i dorosłych. Od kilku lat zajmuję się również USG płuc, będące nowoczesną i nieinwazyjną metodą pozwalającą mi na postawienie trafnej diagnozy i ocenę efektów leczenia.

Nieustannie aktualizuję swoja wiedzę i podnoszę kompetencje biorąc udział w licznych szkoleniach i konferencjach. Swoje dotychczasowe doświadczenie zdobywałem m.in. w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, Instytucie Gruźlicy i Chorób Płuc w Rabce-Zdrój, Szpitalach Klinicznych w Białymstoku, Lublinie i Warszawie.

Od 2014 prowadzę działalność edukacyjną, kształcąc kolejne pokolenia kadry medycznej. Aktualnie pracuję jako nauczyciel akademicki i naukowy na Wydziale Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Przyrodniczo – Humanistycznego w Siedlcach. Prowadzę także zajęcia w miejscowej Szkole Rodzenia oraz realizuję program edukacyjny dla dzieci w przedszkolach.

Jestem aktywnym członkiem:

– Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego

– Polskiego Towarzystwa Wakcynologii

– Amerykańskiej Akademii Pediatrii (AAP).

Jednak przede wszystkim jestem tatą, stąd doskonale rozumiem obawy Rodziców dotyczące zdrowia ich dzieci. Wizyta pediatryczna to nie tylko postawienie diagnozy i wystawienie recepty. W praktyce stawiam na szczegółowy wywiad i badanie lekarskie, a także nawiązanie dobrego kontaktu z dzieckiem. Staram się dbać dobrą atmosferę przystosowując gabinet do potrzeb małych pacjentów.

Rejestracja 25 644 74 00