O Nas \ Praca \ Administracja \ Administracja – rejestratorka medyczna

Administracja – rejestratorka medyczna

REJESTRATORKA MEDYCZNA

Zakres obowiązków:

  • Udzielanie osobom zgłaszającym się wyczerpujących informacji o dniach i godzinach pracy poszczególnych poradni, oddziałów i pracowni diagnostycznych, o rodzajach i warunkach udzielania świadczeń przez te komórki.
  • Prowadzenie terminarza przyjęć dla osób niewymagających natychmiastowej pomocy i przekazywanie do właściwych poradni na wyznaczony termin dokumentów tych osób.
  • Kierowanie ruchem chorych korzystających z usług wszystkich poradni.
  • Kontrolowanie uprawnień do świadczeń.
  • Taktowne i życzliwe zachowanie się w stosunku do zgłaszających się osób i współpracowników.
  • Sporządzanie obowiązującej sprawozdawczości.
  • Pobieranie opłat wg obowiązującego cennika. Wystawianie faktur, obsługa kasy fiskalnej i terminala.
  • Inne zadania zlecane indywidualnie

Oczekiwania:

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta,
  • Optymistyczne usposobienie, empatia, orientacja na Klienta,
  • Chęć nauki i rozwoju,
  • Komunikatywność, obowiązkowość, umiejętność pracy w zespole, koleżeństwo
  • Umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych,
  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie zmianowym, w tym również w soboty.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie.
  • Pracę w przyjaznej atmosferze,
  • Wynagrodzenie wsparte systemem motywacyjnym,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji pod adres chirurgia@medica.siedlce.pl

Abyśmy mogli rozpatrywać twoje podanie prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
Zgadzam się na przetwarzanie przez Zespół Lekarzy Specjalistów Medica Gałczyński i Wspólnicy Spółka Komandytowa danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

Jeżeli chce Pani/Pan abyśmy uwzględniali dane CV w przyszłych rekrutacjach prosimy o dopisanie dodatkowej klauzuli:

Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez Zespół Lekarzy Specjalistów Medica Gałczyński i Wspólnicy Spółka Komandytowa danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych przez Zespół Lekarzy Specjalistów Medica Gałczyński i Wspólnicy spółka komandytowa na stronie https://medica.siedlce.pl/rodo/rekrutacja/

Rejestracja 25 644 74 00